slide00 slide11 slide01 slide02 slide03 slide04 slide05 slide05 slide03 slide04 slide05 slide05

Oficjalny pomiar czasu zapewnia
Akcja charytatywna, fundacja Dr Clown będzie z nami na Rynku pod Wawelem i w Zakopanem

Zobacz więcej


Dostępny regulamin dla Pucharu Polski
Drodzy zawodnicy, regulamin 3. Rajdu Polski Historycznego dla Pucharu Polski (po polsku) dostępny w zakładce Zawodnicy.
Zbliża się trzecia edycja Rajdu Polski Historycznego
  • Drukuj
  • 26 lut 2014
  • 268 czytań
Zbliża się trzecia edycja Rajdu Polski HistorycznegoPomiędzy 4. i 8. września rozegrana zostanie trzecia edycja Rajdu Polski Historycznego. Organizatorzy jak co roku zadbali o wymagającą trasę, która ponownie wytyczona została w okolicach Krakowa, Makowa Podhalańskiego i Białki Tatrzańskiej. Bazą imprezy został Hotel Soray w Wieliczce.
Skrócony regulamin opublikowany
3. edycja Rajdu Polski Historycznego, jedna z ośmiu rund FIA Trophy for Historic Regularity Rallies 2014 rozegrana zostanie w dniach od 4. do 8. września 2014. W zakładce Zawodnicy znajdziecie skrócony regulamin rajdu - zapraszamy do zapoznania się z nim.

We published events code of 3rd Rally Poland Historic (short version). You can see it in Competitors tab.
3. RPH pomiędzy 4. i 8. września 2014!
  • Drukuj
  • 22 lis 2013
  • 292 czytań
Znamy już termin 3. edycji Rajdu Polski Historycznego, który został tym samym rundą FIA Trophy for Historic Regularity Rallies 2014. Rajd rozegrany zostanie w dniach od 4. do 8. września 2014. Już wkrótce podamy więcej informacji!

We already know the dates of 3. Rajd Polski Historyczny, which will be the round of the FIA ​​Trophy for Historic Regularity Rallies in 2014. The rally will be from 4th to 8th September 2014. We will publish more information soon!
Wyniki 2. RPH!
Gratulujemy załodze Stanisław Postawka/Anna Postawka, jadącej Porsche 911, która wygrała 2. Rajd Polski Historyczny!

Wyniki - klasyfikacja generalna [.pdf]

Wyniki - klasyfikacja końcowa [.pdf]

Wyniki - klasyfikacja zespołowa [.pdf]
Lista startowa opublikowana!
Komunikat nr 1
Plakat 2. RPH
Plakat 2. RPH
Dealerzy Krakowscy Partnerem 2. RPH
Miło nam poinformować, że Krakowscy Dealerzy Samochodowi postanowili wesprzeć 2 Rajd Polski Historyczny. Podczas Startu Honorowego w Rynku Głównym w Krakowie będzie można oglądać nie tylko zabytkowe pojazdy będące w gestii krakowskich Dealerów ale również będą prezentowane najnowsze modele takich marek jak: KIA, MERCEDES, OPEL, TOYOTA, VOLKSWAGEN, HONDA, RENAULT.

Serdecznie zapraszamy!
Klasyfikacja zespołowa
Organizatorzy 2. Rajdu Polski Historycznego informują o utworzeniu klasyfikacji zespołowej - już wkrótce więcej szczegółów na jej temat.
Miasteczko Rajdowe w Makowie Podhalańskim
  • Drukuj
  • 19 sie 2013
  • 936 czytań
Miasteczko Rajdowe w Makowie PodhalańskimJuż siódmego września 2013 roku wystartuje druga, zdecydowanie rozbudowana edycja Miasteczka Rajdowego w Makowie Podhalańskim! W wielkim skrócie będzie to spotkanie historycznej motoryzacji z nowoczesną, a także prelekcja na temat bezpieczeństwa na drodze, rozrywka i wiele więcej atrakcji!