slide00 slide11 slide01 slide02 slide03 slide04 slide05 slide05 slide03 slide04 slide05 slide05
Patroni


Oficjalny pomiar czasu zapewnia
Akcja charytatywna, fundacja Dr Clown będzie z nami na Rynku pod Wawelem i w Zakopanem

Zobacz więcej
Harmonogram czasowy
Zobacz dokładny harmonogram czasowy 3. Rajdu Polski Historycznego. Znajdziesz na nim najważniejsze godziny i miejsca, w których pojawią się zawodnicy. Pobierz harmonogram w wersji .pdf
Lista zgłoszeń opublikowana!
 • Drukuj
 • 13 sie 2014
 • 373 czytań
Trzecia edycja Rajdu Polski Historycznego zapowiada się międzynarodowo. Organizatorzy przyjęli 39. zgłoszeń z takich krajów, jak: Węgry, Luksemburg, Austria, Włochy, Niemcy, Finlandia i oczywiście Polska. Nie zabraknie także liderów klasyfikacji FIA Trophy for Historic Regularity Rallies, do której zalicza się 3. RPH: lider Paolo Marcattilj z Włoch dotychczas zgromadził 41 punktów i w Krakowie zobaczymy go w Porsche 911T, natomiast Christian Crucifixz (reprezentant Luksemburgu) zajmuje drugie miejsce z 36 punktami, a w Krakowie pojawi się Cortiną Lotus.
Liderzy punktacji FIA Trophy wśród zgłoszonych
 • Drukuj
 • 20 lip 2014
 • 420 czytań
Liderzy punktacji FIA Trophy wśród zgłoszonychTrwa przyjmowanie zgłoszeń do 3. Rajdu Polski Historycznego, jego ostateczny termin zgodnie z regulaminem mija 4. sierpnia. Miło nam poinformować, że organizatorzy dostali zgłoszenia od załóg, które zajmują aktualnie (po rozegranych trzech rundach FIA Trophy for Historic Regularity Rallies) dwa pierwsze miejsca. Paolo Marcattilj z Włoch dotychczas zgromadził 41 punktów i w Krakowie zobaczymy go w Porsche 911T. Christian Crucifixz (reprezentant Luksemburgu) zajmuje drugie miejsce z 36 punktami, a w Krakowie pojawi się Cortiną Lotus.
Rajd KRAK 2014
 • Drukuj
 • 16 lip 2014
 • 334 czytań
Rajd KRAK 20143. Rajd Polski Historyczny będzie drugą rundą Pucharu Polski Pojazdów Zabytkowych. Pierwszą rozegrano podczas Rajdu KRAK 2014, który przebiegał m.in. w okolicach Wieliczki, Brzeska i Krakowa. Była to także siódma runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych.
VIATOLL on Polish roads
Competitors! Before your arrival to Poland, please make sure you are familiar with the rules of the VIATOLL charging system, available at www.viatoll.pl.
Znamy ostateczną trasę 3. Rajdu Polski Historycznego
Ustalona została ostatecznie trasa 3 Rajdu Polski Historycznego. Trasa liczy 768,8 km w tym 19. odcinków jazdy na regularność, czyli 360,62 km. Szczegóły w Harmonogramie Czasowym (Zawodnicy).

W tym roku nie będzie wcześniej opublikowania trasy. Zawodnicy otrzymają itinerer w czasie kontroli administracyjnej. Takie zmiany to wytyczne FIA.

Odbieraliśmy różne komentarze tej decyzji. Z pewnością obniża to koszt udziału w rajdzie, stwarza równe szansy dla wszystkich uczestników. Organizatorzy przygotowali bardziej szczegółowy itinerer jak w latach ubiegłych, aby wyeliminować pomyłki na trasie.
Otwarto listę zgłoszeń!
OTWORZYLIŚMY LISTĘ ZGŁOSZEŃ - formularz zgłoszeniowy dostępy do pobrania na naszej stronie! / We opened the list of applications - you can download the registration form on our website!

Zakładka Zawodnicy / Competitors tab
Dostępny regulamin dla Pucharu Polski
Drodzy zawodnicy, regulamin 3. Rajdu Polski Historycznego dla Pucharu Polski (po polsku) dostępny w zakładce Zawodnicy.
Zbliża się trzecia edycja Rajdu Polski Historycznego
 • Drukuj
 • 26 lut 2014
 • 779 czytań
Zbliża się trzecia edycja Rajdu Polski HistorycznegoPomiędzy 4. i 8. września rozegrana zostanie trzecia edycja Rajdu Polski Historycznego. Organizatorzy jak co roku zadbali o wymagającą trasę, która ponownie wytyczona została w okolicach Krakowa, Makowa Podhalańskiego i Białki Tatrzańskiej. Bazą imprezy został Hotel Soray w Wieliczce.
Skrócony regulamin opublikowany
3. edycja Rajdu Polski Historycznego, jedna z ośmiu rund FIA Trophy for Historic Regularity Rallies 2014 rozegrana zostanie w dniach od 4. do 8. września 2014. W zakładce Zawodnicy znajdziecie skrócony regulamin rajdu - zapraszamy do zapoznania się z nim.

We published events code of 3rd Rally Poland Historic (short version). You can see it in Competitors tab.
3. RPH pomiędzy 4. i 8. września 2014!
 • Drukuj
 • 22 lis 2013
 • 663 czytań
Znamy już termin 3. edycji Rajdu Polski Historycznego, który został tym samym rundą FIA Trophy for Historic Regularity Rallies 2014. Rajd rozegrany zostanie w dniach od 4. do 8. września 2014. Już wkrótce podamy więcej informacji!

We already know the dates of 3. Rajd Polski Historyczny, which will be the round of the FIA ​​Trophy for Historic Regularity Rallies in 2014. The rally will be from 4th to 8th September 2014. We will publish more information soon!