slide00 slide00 slide11 slide01 slide02 slide03 slide04 slide05 slide05 slide03 slide04
Patroni

Partnerzy


Oficjalny pomiar czasu zapewniaRajdowe zmagania w malowniczej Grecji - 15th Historic Rally of Grece
 • Drukuj
 • 14 maj 2016
 • 233 czytań
W imieniu Greckiej Federacji Motorsportowej (OMAE) informujemy o zbliżającym się 15th Historic Rally of Grece, który odbędzie się w dniach 26 - 29 maja 2016, w centrum pierwszej stolicy Grecji – mieście Nauplion. Trasa rajdu prowadzić będzie po znanych i malowniczych drogach Peloponezu.

Lista zgłoszeń otwarta!
Zapraszamy do udziału w 5 Rajdzie Polski Historycznym!

Zgłoszenia na tegoroczną edycję przyjmujemy za pośrednictwem elektronicznego formularza dostępnego TUTAJ.

W zakładce ZAWODNICY znajduje się także projekt regulaminu 5 RPH. Ostateczna wersja zostanie zamieszczona po zatwierdzeniu przez FIA.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

We opened the list of applications - you can fill in the registration form HERE.

In COMPERITORS section you can also find the draft of events code. The final version will be published after FIA approval.

Rajd Monte Carlo Historique 2016 - sukcesy uczestników RPH
 • Drukuj
 • 19 mar 2016
 • 336 czytań
3 lutego zakończył się 19 Rajd Monte Carlo Historique, w którym sklasyfikowano 258 załóg.

W nawiązującym do prestiżowego rajdu zorganizowanego po raz pierwszy w 1911 roku przez księcia Monako, nie zabrakło także uczestników poprzednich edycji Rajdu Polski Historycznego - załóg zarówno z Polski jak i z zagranicy.
Rajd Polski Historyczny w kalendarzu FIA
 • Drukuj
 • 09 lut 2016
 • 630 czytań
Rajd Polski Historyczny w kalendarzu FIAZnamy już termin 5 Rajdu Polski Historycznego, który po raz kolejny znalazł się w kalendarzu FIA Trophy for Historic Regularity Rallies. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych cykli rajdów na regularność, w którym biorą udział załogi z całego świata. Sezon rozpocznie hiszpański Rajd Costa Brava Historic, który ruszy już 17 marca. Koniec rozgrywek przypada z kolei na listopad, w którym dobędzie się brytyjski Rally of the Tests.


Archiwum - 4. Rajd Polski Historyczny

4. RPH dla Stryczaków
 • Drukuj
 • 08 wrz 2015
 • 1205 czytań
4. RPH dla StryczakówMarcin i Mateusz Stryczakowie wygrali czwartą edycję Rajdu Polski Historycznego, odnosząc drugie zwycięstwo w tych zawodach. Załoga jadąca Porsche 911 Monte zwyciężyła tu także podczas pierwszej edycji. Duet wygrał zarówno klasyfikację generalną jak i w Pucharze FIA oraz Pucharze Polski Pojazdów Zabytkowych.
Galerie zdjęć
Do naszego działu Multimedia dodaliśmy pierwsze galerie zdjęć z 4. Rajdu Polski Historycznego. Już wkrótce kolejne! Zobacz galerie zdjęć
Lista startowa
Opublikowaliśmy listę startową rajdu / We published the Start List

Lista startowa / Start list
Komunikat!
DOTYCZY OBJAZDU RT-7/Refers to bypass RT-7

W miejscowości Jabłonka należy kierować się na: Zubrzyca Górna, Zawoja.
Tablica miejscowości Zawoja to Meta RT-7.

In the village Jablonka teams should drive in the direction: Zubrzyca Górna, Zawoja.
Road sign Zawoja village is a finish of RT-7.
Itinerer opublikowany
UWAGA,
Itinerer opublikowany w dziale Zawodnicy. Bezwzględny zakaz jeżdżenia po trasie rajdu od sytuacji nr 283 do sytuacji nr 289 na RT-7 pod karą niedopuszczenia do rajdu.

Komandor Rajdu


WARNING!
Itinerer published in Competitors tab. Absolute prohibition on driving along the route of the rally from the situation No 283 to situation No 289 of the RT-7 under penalty of preclusion to the rally.

Commander of the Rally
Informacja o zmianie w regulmanie
Zostaje wprowadzona zmiana w punkcie 9.5.4. Regulaminu uzupełniającego, wersja polskojęzyczna - nowe brzmienie tego punktu:

Organizator może wprowadzić zmiany średniej prędkości na odcinkach jazdy na regularność (RT). Miejsca zmiany prędkości będą zaznaczone w itinererze „początek zmiany prędkości” i „koniec zmiany prędkości” i oznaczone tablicami. W itinererze będzie podane jaka prędkość obowiązuje pomiędzy miejscami „początek i koniec zmiany prędkości”. Po minięciu miejsca „koniec zmiany prędkości” wracamy do prędkości obowiązującej na danym RT. Ewentualny brak tablicy nie jest podstawą do niezmienienia prędkości.

Zmiana brzmienia punktu 9.5.4. będzie potwierdzona komunikatem na Tablicy Ogłoszeń i wręczona uczestnikom w biurze rajdu.